AG Slunečnice

Často kladené otázky

Oblast hlídání dětí

Zpravidla 5-7 dní, vždy v závislosti na Vašich požadavcích.

V profilu, který Vám zašleme, si přečtete o vybrané chůvě vše podstatné. Pokud Vás profil osloví, sjednáme seznamovací schůzku s chůvou.

Máme 20 let zkušeností, tedy perfektní „výcvik“ při posuzování kandidátek. A samozřejmě požadujeme veškeré dokumenty každé zájemkyně.

Vše co souvisí se zdravým a radostným rozvojem Vašeho dítka. Trénování návyků, podání stravy, hraní, vycházky …

Samozřejmě jsme připraveni zajistit náhradní chůvu. Zpravidla ale rodiče „neznámou chůvu“ na krátký záskok k dítěti nechtějí.

Úklid domácností

Vždy záleží na našem momentálním vytížení. Jsme schopni vyhovět i do druhého dne. Zpravidla si do 5 -7 dnů již vybranou paní na úklid můžete vyzkoušet.

Uděláme vše proto, abychom zajistili odpovídající záskok.

Samozřejmě, že ne. Pouze v případě, že máte paní na plný úvazek, je toto nutné domluvit na počátku spolupráce.

Jsme dostatečně pojištěni proti poškození majetku u pojišťovny Generali.

20 let zkušeností nás naučilo, že si přejete ve svých domácnostech používat své vyzkoušené, oblíbené a ověřené čisticí prostředky. V případě jednorázového úklidu a mytí oken poskytuje vše komplet agentura.

Není potřeba žádná velká příprava. Jednoduše mějte připravené pro paní na úklid své oblíbené čisticí prostředky a náčiní. Také je potřeba dbát na to, aby byl přístupný nábytek a povrchy, aby paní na úklid nemusela při práci například odklízet „hromádky“ oblečení a dětských hraček. Při úklidu by jí to velmi zdržovalo a nemohla by využít všechen čas na to, aby Vaše domácnost zářila čistotou. Pokud si můžete udělat čas a být při prvním úklidu doma „po ruce“, je to jen výhodou. Také okamžitá kontrola úklidu po jeho skončení je pro Vás dobrým impulsem, zda námi vybraná paní na úklid splňuje Vaše požadavky. Pokud nemáte možnost být při prvním úklidu doma, nevadí, paní na úklid stačí ráno vše vysvětlit a ona už si poradí.Jednorázový úklid domácnosti

Pokud máme kapacitu, již druhý den po objednávce může jednorázový úklid proběhnout.

Žádná příprava není potřeba. Vše zajistí agentura.

Jednorázový úklid a umytí oken se platí po ukončení a převzetí práce ihned. Kalkulaci provede náš pracovník na místě.

Kontrola provedené práce probíhá ihned po jejím ukončení. Pokud něco není v pořádku, ihned je to napraveno.

Ne, ale pracovníkům musí někdo odemknout, převzít prostory k úklidu a uhradit práci na místě. Nemějte obavy, vždy lze akci dobře zorganizovat.