AG Slunečnice

Agentura Slunečnice Praha

Úklid domácnosti pro Prahu

Toužíte se po náročném dnu vrátit do krásně uklizeného a čistotou vonícího bytu či domu?

Rádi Vaše sny splníme. Naše úklidová firma mezi jejíž hlavní služby patří úklid domu a úklid bytu se této činnosti věnuje více než 20 let.

Profesionálně, odpovědně a s radostí provedeme úklid Vaší domácnosti.

Zajistíme pro Vás kompletní služby úklidu domácnosti – úklid pravidelný, jednorázový, sváteční, generální, žehlení, mytí oken, a spoustu dalšího.

Benefity

Žádné platby předem.
Chůvu nebo paní na úklid si nejdříve vyzkoušíte.

Odpovědnost

Své chůvy a paní na úklid dobře známe.
Osobně garantujeme jejich prověření.

Praxe

Jsme rodinná firma, již 20 let se na nás spoléháte.
Jsme diskrétní, pracujeme rychle a jednoduše.

Bezpečí

Naše agentura je pojištěna pro případy nenadálých událostí u zavedené pojišťovny Generali.

Co patří mezi nejčastější úkony při běžném úklidu domácnosti?

Pokud to nestačí, zkombinujte si jednou za čas běžný úklid s hloubkovým!

Nezávazná poptávka

Kompletní řešení - úklid vaší domácnosti je právě před vámi. Ozvat se můžete přes

Hospodyně na plný úvazek

Hospodyně na plný úvazek ÚKLID DOMÁCNOSTI PRAHA

Své požadavky můžete krátce vyplnit do nezávazné poptávky na našem webu nebo nám zavolejte na telefon +420 606 913 567. Rádi Vám po prvním kontaktu pošleme náš formulář. Jednoduše a rychle Vás navede na informace, které jsou k zajištění služby úklid domácnosti potřeba.

Pokud nám napíšete své telefonní číslo, rádi Vám zavoláme zpět a probereme s Vámi všechny Vaše požadavky a přání. Rychle a odpovědně pro Vás zajistíme paní na úklid, kterou si v případě zájmu vyzkoušíte.

Dále se můžete podívat

Proč pravidelný úklid dělíme na dva tipy úklidu?

Přizpůsobili jsme se Vašim poptávkám. Víme, že někdy dlouhodobě běžný úklid nestačí. Většinou si objednáváte pravidelný úklid domácnosti podle vybavení a velikosti domácnosti. Pro byty do 100m2 na 3-4 hodiny týdně a více pak pro domy a rozsáhlejší domácnosti.
Předem objednaný čas na pravidelný úklid je pro paní na úklid závazný. Když pak paní na úklid např. cídí troubu, nestihne již doklidit řádně celou domácnost. Což není právě ideální řešení. Proto Vám vycházíme vstříc dělením úklidu na běžný pravidelný úklid a hloubkový úklid.

V čem se hloubkový a běžný úklid domácnosti liší?

Rozdíl mezi těmito dvěma službami je v rozsahu prací a také v ceně za hodinu úklidu. Při hloubkovém úklidu se paní na úklid může třeba celou hodinu věnovat jen koupelně, čistit spáry, odstranit vodní kámen… atd.

Potřebuji dlouhodobě pravidelně běžný úklid nebo hloubkový?

Zpravidla úplně stačí doplňovat jednou za čas pravidelný úklid domácnosti hloubkovým. My doporučujeme se vždy při pravidelném úklidu domácnosti v předstihu domluvit s naší paní na úklid, kdy bude potřeba přidat něco navíc. Funguje to skvěle.