AG Slunečnice

Agentura Slunečnice Praha

Úklid domácnosti

Toužíte se po náročném dnu vrátit do krásně uklizeného a čistotou vonícího bytu či domu?

Rádi Vaše sny splníme. Profesionálně, odpovědně a s radostí provedeme úklid Vaší domácnosti.

Zajistíme pro Vás kompletní služby úklidu domácnosti – úklid pravidelný, jednorázový, sváteční, generální, žehlení, mytí oken, a spoustu dalšího.

Benefity

Žádné platby předem.
Chůvu nebo paní na úklid si nejdříve vyzkoušíte.

Odpovědnost

Své chůvy a paní na úklid dobře známe.
Osobně garantujeme jejich prověření.

Praxe

Jsme rodinná firma, již 20 let se na nás spoléháte.
Jsme diskrétní, pracujeme rychle a jednoduše.

Bezpečí

Naše agentura je pojištěna pro případy nenadálých událostí u zavedené pojišťovny Generali.

Co patří mezi nejčastější úkony při běžném úklidu domácnosti?

Pokud to nestačí, zkombinujte si jednou za čas běžný úklid s hloubkovým!

Hospodyně na plný úvazek

Své požadavky můžete krátce vyplnit do nezávazné poptávky na našem webu nebo nám zavolejte na telefon +420 606 913 567. Rádi Vám po prvním kontaktu pošleme náš formulář. Jednoduše a rychle Vás navede na informace, které jsou k zajištění služby potřeba.

Pokud nám napíšete své telefonní číslo, rádi Vám zavoláme zpět a probereme s Vámi všechny Vaše požadavky a přání. Rychle a odpovědně pro Vás zajistíme paní na úklid, kterou si v případě zájmu vyzkoušíte.

Dále se můžete podívat

Přizpůsobili jsme se Vašim poptávkám. Víme, že někdy dlouhodobě běžný úklid nestačí. Většinou si objednáváte pravidelný úklid domácnosti podle vybavení a velikosti domácnosti. Pro byty do 100m2 na 3-4 hodiny týdně a více pak pro domy a rozsáhlejší domácnosti.
Předem objednaný čas na pravidelný úklid je pro paní na úklid závazný. Když pak paní na úklid např. cídí troubu, nestihne již doklidit řádně celou domácnost. Což není právě ideální řešení. Proto Vám vycházíme vstříc dělením úklidu na běžný pravidelný úklid a hloubkový úklid.

Rozdíl mezi těmito dvěma službami je v rozsahu prací a také v ceně za hodinu úklidu. Při hloubkovém úklidu se paní na úklid může třeba celou hodinu věnovat jen koupelně, čistit spáry, odstranit vodní kámen… atd.

Zpravidla úplně stačí doplňovat jednou za čas pravidelný úklid domácnosti hloubkovým. My doporučujeme se vždy při pravidelném úklidu domácnosti v předstihu domluvit s naší paní na úklid, kdy bude potřeba přidat něco navíc. Funguje to skvěle.

Pro Vaše pohodlí je první úklid domácnosti vždy zkušební. Vyzkoušíte si, jestli Vám paní na úklid vyhovuje i jako člověk, a hlavně jestli uklidí podle Vašich představ. Protože i když jsou paní na úklid školené, víme, že každý má přece jen své představy, jak to u něj doma má probíhat.
Pokud je Vám paní na úklid sympatická, skoro všechno je v pořádku a přesto při prvním úklidu najdete malé nedostatky, věřte, že se během 2-3 úklidů zacvičí a vše bude brzy na 100 %.
Neváhejte si i při dlouhodobé spolupráci občas překontrolovat, jestli je stále vše uklizeno podle Vašich představ. Případné nedostatky se svou uklízečkou konzultujte. Vaše spokojenost a krásně uklizený byt či dům je naším společným cílem