AG Slunečnice

Agentura Slunečnice Praha

Jednorázový úklid Praha

Nabízíme kompletní servis pro jednorázový úklid domácnosti. Mytí oken, gruntování, čištění citlivých povrchů, cídění přístrojů, tepování a spoustu dalšího.
Poskytujeme všechny čisticí prostředky a náčiní. Vám stačí si jen rozmyslet co přesně pro Vás máme zajistit, aby byl jednorázový úklid Vaší domácnosti na jedničku.
Rádi s Vámi vše probereme a poradíme s objednávkou.

Benefity

Žádné platby předem.
Chůvu nebo paní na úklid si nejdříve vyzkoušíte.

Odpovědnost

Své chůvy a paní na úklid dobře známe.
Osobně garantujeme jejich prověření.

Praxe

Jsme rodinná firma, již 20 let se na nás spoléháte
Jsme diskrétní, pracujeme rychle a jednoduše.

Bezpečí

Naše agentura je pojištěna pro případy nenadálých událostí u zavedené pojišťovny Generali.

Co všechno si můžete v rámci jednorázového úklidu objednat?

Jak jednorázový úklid domácnosti probíhá?

Reference

Hodnocení nejlépe řeknou naši klienti

realestate italyrealestate italy
12:34 31 May 23
S agenturou spolupracuji několik let jako paní na úklid domácností. Mám velmi dobré zkušenosti po pracovní stránce a vždy dobrý pocit z osobního jednání s touto firmou. Se službami, přístupem agentury a komunikací jsou spokojeni i klienti, které pro agenturu navštěvuji. Mohu jen doporučit.Lenka
Kateřina KaňkovskáKateřina Kaňkovská
16:57 12 Apr 23
Pro agenturu Slunečnice pracuji mnoho let a jsem moc spokojená. Ať už na pozici chůvy/hospodyně, nebo úklid domácností. Vyberu si vždy ze široké nabídky zakázek. Mají perfektní, profesionální a férový přístup jak k zákaznicím, tak ke mne, jako pracovnici. Vždy skvělá komunikace! Ag. Slunečnici mohu jen doporučit! Budete stoprocentně spokojeni!Kateřina Praha
svet psusvet psu
08:05 12 Apr 23
S agenturou Slunečnice spolupracuji již od roku 2007. Jsem velmi spokojená s přístupem ze strany agentury, jednání je vždy příjemné a profesionální co se týče nabídek ke spolupráci. Určitě doporučuji.Hana Drienovská
Hana RůžičkováHana Růžičková
14:35 11 Feb 23
Od prvního kontaktu se Slunečnicí proběhlo všechno rychle a hladce, doporučená paní k plné spokojenosti. Agentuře s manželem děkujeme, naše rodinná situace se uklidnila, už se nehádáme, kdo uklidí:-).Máme perfektně čisto. Jednoznačně doporučujeme!!!!!
Sylvie FischlováSylvie Fischlová
23:02 08 Feb 23
Neumím popsat jak se nám ulevilo, když jsme našli Slunečnici a oni nám do pár dnů zajistili chůvu. Naše původní chůva si zlomila nohu na lyžích a my byli z hodiny na hodinu v totální krizi.Se Slunečnicí to bylo bez problémů, moc příjemné jednání, reagují ihned, vyplníte jim údaje a oni s námi všechno probrali a za 2 dny už jsme poznali Ditu. S dětma si rozuměla už při prvním setkání, i když náš mladší je "mamánek". Dita ví jak na ně. My si dokonce říkáme, že už se nebudeme vracet k naší dřívější chůvě. Protože se Slunečnicí je všechno trošku na jiný úrovni, než když si najdete chůvu na internetu a vlastně nemáte moc jistotu co bude. Takže za nás Slunečnice je garant a doporučujeme!!!! Díky, moc! Sylva
js_loader

Nezávazná poptávka

Kompletní řešení pro jednorázový úklid domácnosti v Praze je právě před vámi. Ozvat se můžete přes

Jakmile nás oslovíte se svou poptávkou, pošleme Vám mailem náš jednoduchý formulář – jednorázový úklid, kam nám laskavě doplníte své požadavky a přání. Náš formulář Vás rychle a jednoduše navede na vše, co potřebujeme k zajištění služby v nejvyšší kvalitě vědět. Najdete tam i podrobný rozpis cen.

  • Po obdržení vyplněného poptávkového formuláře ihned zpracujeme Vaše požadavky a společně vybereme vhodný volný termín.
  • Termín Vám rezervujeme, vše domluvené evidujeme v závazné objednávce, kterou Vám pošleme ke schválení mailem.
  • Potvrzení objednávky je pak již závazné.
  • I když od nás máte přibližnou cenu objednaných prací předem, je důležité vědět, že přesnou cenu sdělí náš pracovník až po vykonání práce na místě.
  • Roli hraje reálné znečištění prostor, zařízení, počet odpracovaných hodin, proměření umytých oken, dveří atd.

Ceník pro jednorázový úklid domácnosti

Zajímá vás na kolik přijde jednorázový úklid, domu, bytu nebo celé domácnosti? Podívejte se na náš kompletní ceník.

Často kladené otázky k jednorázovému úklidu

Jak rychle úklid zajistíte?

Pokud máme kapacitu, již druhý den po objednávce může jednorázový úklid proběhnout.

Máme si na jednorázový úklid připravit prostředky? Schůdky?

Žádná příprava není potřeba. Vše zajistí agentura.

Jak se jednorázový úklid platí?

Jednorázový úklid a umytí oken se platí po ukončení a převzetí práce ihned. Kalkulaci provede náš pracovník na místě.

Co když nebudeme spokojeni?

Kontrola provedené práce probíhá ihned po jejím ukončení. Pokud něco není v pořádku, ihned je to napraveno.

Musím být u jednorázového úklidu doma?

Ne, ale pracovníkům musí někdo odemknout, převzít prostory k úklidu a uhradit práci na místě. Nemějte obavy, vždy lze akci dobře zorganizovat.

Bydlíte-li v oblasti Praha 1 Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 11, Praha 12, Praha  13, Praha 14, Praha 15, Praha 16, Praha 17 Praha 18, Praha 19, Praha 20, Praha 21, Praha 22 – a hledáte řešení pro úklidové služby zavolejte nám!