AG Slunečnice

AG Slunečnice

Reference

Naše nadšení a nasazení můžete také poznat z uvedených zkušeností s naší agenturou.

realestate italyrealestate italy
12:34 31 May 23
S agenturou spolupracuji několik let jako paní na úklid domácností. Mám velmi dobré zkušenosti po pracovní stránce a vždy dobrý pocit z osobního jednání s touto firmou. Se službami, přístupem agentury a komunikací jsou spokojeni i klienti, které pro agenturu navštěvuji. Mohu jen doporučit.Lenka
Kateřina KaňkovskáKateřina Kaňkovská
16:57 12 Apr 23
Pro agenturu Slunečnice pracuji mnoho let a jsem moc spokojená. Ať už na pozici chůvy/hospodyně, nebo úklid domácností. Vyberu si vždy ze široké nabídky zakázek. Mají perfektní, profesionální a férový přístup jak k zákaznicím, tak ke mne, jako pracovnici. Vždy skvělá komunikace! Ag. Slunečnici mohu jen doporučit! Budete stoprocentně spokojeni!Kateřina Praha
svet psusvet psu
08:05 12 Apr 23
S agenturou Slunečnice spolupracuji již od roku 2007. Jsem velmi spokojená s přístupem ze strany agentury, jednání je vždy příjemné a profesionální co se týče nabídek ke spolupráci. Určitě doporučuji.Hana Drienovská
Hana RůžičkováHana Růžičková
14:35 11 Feb 23
Od prvního kontaktu se Slunečnicí proběhlo všechno rychle a hladce, doporučená paní k plné spokojenosti. Agentuře s manželem děkujeme, naše rodinná situace se uklidnila, už se nehádáme, kdo uklidí:-).Máme perfektně čisto. Jednoznačně doporučujeme!!!!!
Sylvie FischlováSylvie Fischlová
23:02 08 Feb 23
Neumím popsat jak se nám ulevilo, když jsme našli Slunečnici a oni nám do pár dnů zajistili chůvu. Naše původní chůva si zlomila nohu na lyžích a my byli z hodiny na hodinu v totální krizi.Se Slunečnicí to bylo bez problémů, moc příjemné jednání, reagují ihned, vyplníte jim údaje a oni s námi všechno probrali a za 2 dny už jsme poznali Ditu. S dětma si rozuměla už při prvním setkání, i když náš mladší je "mamánek". Dita ví jak na ně. My si dokonce říkáme, že už se nebudeme vracet k naší dřívější chůvě. Protože se Slunečnicí je všechno trošku na jiný úrovni, než když si najdete chůvu na internetu a vlastně nemáte moc jistotu co bude. Takže za nás Slunečnice je garant a doporučujeme!!!! Díky, moc! Sylva
js_loader

S agenturou spolupracuji několik let jako paní na úklid domácností. Mám velmi dobré zkušenosti po pracovní stránce a vždy dobrý pocit z osobního jednání s touto firmou. Se službami, přístupem agentury a komunikací jsou spokojeni i klienti, které pro agenturu navštěvuji. Mohu jen doporučit.

Lenka / Praha - zdroj Google

Pro agenturu Slunečnice pracuji mnoho let a jsem moc spokojená. Ať už na pozici chůvy/hospodyně, nebo úklid domácností. Vyberu si vždy ze široké nabídky zakázek. Mají perfektní, profesionální a férový přístup jak k zákaznicím, tak ke mne, jako pracovnici. Vždy skvělá komunikace! Ag. Slunečnici mohu jen doporučit! Budete stoprocentně spokojeni!

Kateřina Kaňkovská / Praha - zdroj Google

Objednali jsme si u Slunečnice pravidelný úklid. Nechtěli jsme ztrácet čas hledáním na vlastní pěst a vyplatilo se. Slunečnici můžu jenom doporučit. Všechno jasné, skvěle zpracované informace. Paní Milada uklízí skvěle. Neměnili bychom!

Nora Havránková / Praha - zdroj Google

S agenturou Slunečnice spolupracuji již od roku 2007. Jsem velmi spokojená s přístupem ze strany agentury, jednání je vždy příjemné a profesionální co se týče nabídek ke spolupráci. Určitě doporučuji.

Hana Drienovská / Praha - zdroj Google

Výborná spolupráce, využíváme pravidelný úklid, doporučuji!…

Hypo úvěry / Praha - zdroj Google

Neumím popsat jak se nám ulevilo, když jsme našli Slunečnici a oni nám do pár dnů zajistili chůvu. Naše původní chůva si zlomila nohu na lyžích a my byli z hodiny na hodinu v totální krizi.
Se Slunečnicí to bylo bez problémů, moc příjemné jednání, reagují ihned, vyplníte jim údaje a oni s námi všechno probrali a za 2 dny už jsme poznali Ditu. S dětma si rozuměla už při prvním setkání, i když náš mladší je “mamánek”. Dita ví jak na ně. My si dokonce říkáme, že už se nebudeme vracet k naší dřívější chůvě. Protože se Slunečnicí je všechno trošku na jiný úrovni, než když si najdete chůvu na internetu a vlastně nemáte moc jistotu co bude. Takže za nás Slunečnice je garant a doporučujeme!!!! Díky, moc! Sylva

Sylvie Fischlová / Praha - zdroj Google

Od prvního kontaktu se Slunečnicí proběhlo všechno rychle a hladce, doporučená paní k plné spokojenosti. Agentuře s manželem děkujeme, naše rodinná situace se uklidnila, už se nehádáme, kdo uklidí:-).
Máme perfektně čisto. Jednoznačně doporučujeme!!!!!

Hana Růžičková / Praha - zdroj Google

Objednávám si u Slunečnice 3 x ročně vygruntování. Máme obr barák. Dřív jsme měli různé firmy, ale tohle je jiná třída. Sice vyšší cena, ale za ten super výsledek to na 100% stojí. I manželka mi odpustila utrácení za úklid, protože náš barák prostě svítí. Doporučuju všem. Pepa V.

Pepa Vyskoč / Praha - zdroj Google

Služby Slunečnice jsme zvolili na doporučení sousedky, která už má od agentury uklízečku. My chtěli chůvu a protože od sousedky víme, že to taky poskytují, zkusili jsme to. Obavy byly, to je jasné, ale už od prvního kontaktu to bylo všechno fajn. Nastartovala se důvěra a ta trvá již 1,5 roku. Dneska už naše chůva Naty „jenom“ vodí do školky, protože už je to větší slečna, ale nikdy jsme nelitovali, že jsme volili Slunečnici. Všechno vždycky perfektně klapalo. Díky,

Káťa / Praha - zdroj Google

Doma jsme pořád řešili kdo uklidí, bylo to už k nevydržení. Myslela jsem, že paní na úklid mají jenom „ti movitější“. Ale potom jsem si řekla dost a šli jsme do toho. Naprosto doporučujeme, je to neskutečná úleva mít spolehlivě uklizeno a cenově to není nic co by domácnost nezvládla. Agentura nám našla paní Moniku do týdne a od té doby je doma klid.

Alice / Praha - zdroj Google

Naše situace nebyla růžová, 2 malé děti a 3. neplánované těhotenství rizikové. Nikdy jsem chůvu neměla a bylo to opravdu těžké rozhodování. Ale bylo nám jasné, že bez pomoci zvenku to nedáme. Prošla jsem snad celý internet, stránky Slunečnice nás oslovily nejvíc, už napohled milé. No a ukázalo se, že jsem vůbec nemusela mít strach. Dostali jsme na výběr ze 3 chův. Musela jsem hodně dát na svoje preference, protože jsem věděla, že budeme doma všichni spolu a jestli si s chůvou nesedneme, bude to děs. Všechno to ale naštěstí klaplo. Třetí mimčo je na světě, já už zkouším pracovat z domova a naše chůva Petra od Slunečnice je moje záchrana. Pomohla mi projít tím náročným obdobím, kdy jsem ani nemohla vstát z postele, děti jsou z ní nadšené a spolupráce je pořád fajn. Jsem moc spokojená.

Lada / Praha - zdroj Google

Slunečnici doporučuji všem. Mám 3 kluky, neměla jsem ani minutu pro sebe. Starší už se o sebe postarají, ale Alexovi jsou dva. Doma to bylo schváleno, a tak jsme zahájili proces nalézt tu nejlepší chůvu, která se bude líbit celé rodině. Trefa hned napoprvé. Irča k nám dochází 2x týdně na 4 hodiny a já si konečně v klidu udělám svoje resty. Alex je s Irenou moc rád, jak přijde, bere jí za ruku a jdou si hrát. Slunečnici děkujeme a určitě jí budeme využívat dlouhodobě.

Dana s rodinou😊 / Praha - zdroj Google