AG Slunečnice

AG Slunečnice

Reference

Naše nadšení a nasazení můžete také poznat z uvedených zkušeností s naší agenturou.

Služby Slunečnice jsme zvolili na doporučení sousedky, která už má od agentury uklízečku. My chtěli chůvu a protože od sousedky víme, že to taky poskytují, zkusili jsme to. Obavy byly, to je jasné, ale už od prvního kontaktu to bylo všechno fajn. Nastartovala se důvěra a ta trvá již 1,5 roku. Dneska už naše chůva Naty „jenom“ vodí do školky, protože už je to větší slečna, ale nikdy jsme nelitovali, že jsme volili Slunečnici. Všechno vždycky perfektně klapalo. Díky,

Káťa, Praha

Doma jsme pořád řešili kdo uklidí, bylo to už k nevydržení. Myslela jsem, že paní na úklid mají jenom „ti movitější“. Ale potom jsem si řekla dost a šli jsme do toho. Naprosto doporučujeme, je to neskutečná úleva mít spolehlivě uklizeno a cenově to není nic co by domácnost nezvládla. Agentura nám našla paní Moniku do týdne a od té doby je doma klid.

Alice, Lipence

Naše situace nebyla růžová, 2 malé děti a 3. neplánované těhotenství rizikové. Nikdy jsem chůvu neměla a bylo to opravdu těžké rozhodování. Ale bylo nám jasné, že bez pomoci zvenku to nedáme. Prošla jsem snad celý internet, stránky Slunečnice nás oslovily nejvíc, už napohled milé. No a ukázalo se, že jsem vůbec nemusela mít strach. Dostali jsme na výběr ze 3 chův. Musela jsem hodně dát na svoje preference, protože jsem věděla, že budeme doma všichni spolu a jestli si s chůvou nesedneme, bude to děs. Všechno to ale naštěstí klaplo. Třetí mimčo je na světě, já už zkouším pracovat z domova a naše chůva Petra od Slunečnice je moje záchrana. Pomohla mi projít tím náročným obdobím, kdy jsem ani nemohla vstát z postele, děti jsou z ní nadšené a spolupráce je pořád fajn. Jsem moc spokojená.

Lada, Praha 1

Slunečnici doporučuji všem. Mám 3 kluky, neměla jsem ani minutu pro sebe. Starší už se o sebe postarají, ale Alexovi jsou dva. Doma to bylo schváleno, a tak jsme zahájili proces nalézt tu nejlepší chůvu, která se bude líbit celé rodině. Trefa hned napoprvé. Irča k nám dochází 2x týdně na 4 hodiny a já si konečně v klidu udělám svoje resty. Alex je s Irenou moc rád, jak přijde, bere jí za ruku a jdou si hrát. Slunečnici děkujeme a určitě jí budeme využívat dlouhodobě.

Dana s rodinou😊