AG Slunečnice

Hlídání dětí Praha AG Slunečnice (2)

Agentura Slunečnice Praha

Hlídání dětí Praha

Pokud je Vaše dítě s naší chůvou, můžete se s klidným srdcem věnovat své práci, koníčkům či prostě sami sobě. Během hlídání se dítě s chůvou dobře baví a přitom se všestranně rozvíjí. Máte jistotu, že je o vše postaráno v souladu s Vašimi požadavky a představami. S přáním, jak má Vaše dítko trávit čas, když Vy se právě potřebujete věnovat jiným činnostem. Využijte toho, máte na to právo.

Benefity

Žádné platby předem.
Chůvu nebo paní na úklid si nejdříve vyzkoušíte.

Odpovědnost

Své chůvy a paní na úklid dobře známe.
Osobně garantujeme jejich prověření.

Praxe

Jsme rodinná firma, již 20 let se na nás spoléháte.
Jsme diskrétní, pracujeme rychle a jednoduše.

Bezpečí

Naše agentura je pojištěna pro případy nenadálých událostí u zavedené pojišťovny Generali.

Jaké druhy hlídání dětí poskytujeme

Co můžete od své chůvy/hlídačky dětí požadovat

Reference

Hodnocení nejlépe řeknou naši klienti

realestate italyrealestate italy
12:34 31 May 23
S agenturou spolupracuji několik let jako paní na úklid domácností. Mám velmi dobré zkušenosti po pracovní stránce a vždy dobrý pocit z osobního jednání s touto firmou. Se službami, přístupem agentury a komunikací jsou spokojeni i klienti, které pro agenturu navštěvuji. Mohu jen doporučit.Lenka
Kateřina KaňkovskáKateřina Kaňkovská
16:57 12 Apr 23
Pro agenturu Slunečnice pracuji mnoho let a jsem moc spokojená. Ať už na pozici chůvy/hospodyně, nebo úklid domácností. Vyberu si vždy ze široké nabídky zakázek. Mají perfektní, profesionální a férový přístup jak k zákaznicím, tak ke mne, jako pracovnici. Vždy skvělá komunikace! Ag. Slunečnici mohu jen doporučit! Budete stoprocentně spokojeni!Kateřina Praha
svet psusvet psu
08:05 12 Apr 23
S agenturou Slunečnice spolupracuji již od roku 2007. Jsem velmi spokojená s přístupem ze strany agentury, jednání je vždy příjemné a profesionální co se týče nabídek ke spolupráci. Určitě doporučuji.Hana Drienovská
Hana RůžičkováHana Růžičková
14:35 11 Feb 23
Od prvního kontaktu se Slunečnicí proběhlo všechno rychle a hladce, doporučená paní k plné spokojenosti. Agentuře s manželem děkujeme, naše rodinná situace se uklidnila, už se nehádáme, kdo uklidí:-).Máme perfektně čisto. Jednoznačně doporučujeme!!!!!
Sylvie FischlováSylvie Fischlová
23:02 08 Feb 23
Neumím popsat jak se nám ulevilo, když jsme našli Slunečnici a oni nám do pár dnů zajistili chůvu. Naše původní chůva si zlomila nohu na lyžích a my byli z hodiny na hodinu v totální krizi.Se Slunečnicí to bylo bez problémů, moc příjemné jednání, reagují ihned, vyplníte jim údaje a oni s námi všechno probrali a za 2 dny už jsme poznali Ditu. S dětma si rozuměla už při prvním setkání, i když náš mladší je "mamánek". Dita ví jak na ně. My si dokonce říkáme, že už se nebudeme vracet k naší dřívější chůvě. Protože se Slunečnicí je všechno trošku na jiný úrovni, než když si najdete chůvu na internetu a vlastně nemáte moc jistotu co bude. Takže za nás Slunečnice je garant a doporučujeme!!!! Díky, moc! Sylva
js_loader

Nezávazná poptávka

Kompletní řešení pro hlídání vašich dětí v Praze je právě před vámi. Ozvat se můžete přes

Hlídání dětí Praha AG slunečnice

Své požadavky můžete krátce vyplnit do nezávazné poptávky na našem webu nebo nám zavolejte na telefon +420 606 913 567.
Rádi Vám po prvním kontaktu pošleme náš formulář.
Jednoduše a rychle Vás navede na informace, které jsou k zajištění chůvy na hlídání dětí potřeba.

  • Pokud nám napíšete své telefonní číslo, rádi Vám zavoláme zpět a probereme s Vámi všechny Vaše požadavky a přání.
  • Rychle a odpovědně pro Vás zajistíme chůvu a zorganizujeme vše potřebné.
Více k činnostem chůvy

Patří mezi její úkoly pouze hlídání dítěte? V podstatě ano. Můžete se spolu domluvit, že chůva uvaří, provede drobný nákup při procházce s dítětem, samozřejmě s dítětem uklidí hračky, mohou spolu vyklidit myčku. Ale stále je to dítě, kdo stojí na prvním místě a vyžaduje úplnou pozornost, i pokud právě spinká.

Chůva se plně zapojuje do jeho činností, do všeho, co jej baví a možná někdy i moc nebaví (například návyku na uklízení hraček…). K náplni jejich společně stráveného času patří kromě her a dovádění hlavně péče o psychomotorický rozvoj dítěte odpovídající jeho věku, podpora při učení a trénování hygienických návyků.

Chůva dbá o rozvoj jeho zájmu o čtení, na procházkách se učí poznávat okolní svět, chůvy s dítětem hodně mluví a podporují tak rozvoj řeči a chápání dítěte. Starají se o správné stravovací návyky, zdravé stravování.

Veškeré své aktivity provádí chůva vždy po domluvě a ve spolupráci s Vámi, jako rodiči. Doporučujeme, abyste si vždy při předávání dítěte s chůvou popovídali, co s dítětem podnikali, jaké četli pohádky, jakou má dítě náladu. Jednoduše je dobré spolu strávit ještě trošku času. Je to přínosné pro obě strany a upevňuje se tím férový vztah mezi chůvou a Vámi. Chůvu Váš zájem potěší a Vy se dozvíte, co Vaše dítko podnikalo.

Chůva hospodyně

Spojit hlídání dětí a úklid domácnosti. Stále častější model služby, o který nás žádáte. Jedná se o chůvu, která zvládne hlídání dětí s kompletním chodem domácnosti, která pracuje na „full time“ a kterou sami vyplácíte.

Postará se o hlídání dětí, úklid domácnosti, prádlo, vaření, pochůzky, doprovody dětí do školy a na kroužky a mnoho dalšího. Stále se však jedná o chůvu – hlídání dětí, jejich naprosté bezpečí je vždy na prvním místě. Hlídání dětí a úklidové práce je potřeba skloubit tak, aby byl požadavek na bezpečí svěřených dětí splněn.

Provedeme individuální výběr na míru Vašim požadavkům. Za vybranou chůvu – hospodyni ručíme po dobu 2 měsíců. Zaručujeme bezplatnou výměnu ve zkušební době nebo vrácení poplatku. Po celou dobu spolupráce jsme tu pro Vás.

Dále se můžete podívat

Vyzkoušejte si vybranou chůvu zdarma

Věříme, že by měl mít rodič možnost poznat člověka, kterému svěří své dítě. Proto Vám rádi nabízíme zkušební hlídání. Celková délka zkoušky s Vámi vybranou chůvou je 2-4 týdny. My Vám nabízíme 3 hodiny zkušebního hlídání zdarma.

Zkušebním hlídáním se rozumí čas, který společně strávíte s chůvou a dítětem ještě před jejím nástupem na pravidelné hlídání. Využijte tuto dobu ke komunikaci s chůvou, sledujte její kontakt s dítětem. Ptejte se na vše, co Vás zajímá. Můžete zkusit na chvilku odejít a otestovat si tak nanečisto, jak Váš odchod zvládnou. Získáte větší jistotu, když už hlídání poběží samostatně.

Naše chůvy na hlídání dětí

Všechny naše chůvy na hlídání dětí procházejí pečlivým výběrovým řízením, jehož součástí je úspěšně složení psychologických testů. Dbáme na kvalifikaci, odbornost, ale i na chuť a opravdový zájem chůvy o hlídání dětí jako poslání, ne jen jako o výdělečnou činnost.

Naše chůvy mají dlouholetou praxi v oboru péče o dítě a rodinu a většinu jich známe léta. Dbáme na specifika hlídání a rozdíly v péči o novorozence, batolata či školkové děti. Chůvy průběžně k dané problematice a tématům školíme.

Jaké dokumenty požadujeme
  • čistý výpis z rejstříku trestů

  • doklad od lékaře o perfektním zdravotním stavu

  • platný občanský průkaz

  • reference o zkušenostech s hlídáním dětí

  • doklad o ukončeném vzdělání

  • certifikáty z absolvovaných kurzů a školení

  • životopis

Naše chůvy si po dohodě s Vámi připravují program odpovídající Vašim požadavkům, představám a potřebám. Dbají na tělesný i duševní rozvoj Vašeho dítěte. Chůva vnáší do světa dítěte nové impulzy a je milou pomocnicí rodiny, která je k dispozici, když ji rodina potřebuje.

Všechny chůvy mají s agenturou podepsanou smlouvu včetně přesně stanovených podmínek k provedení práce, kde jsou zcela jasně stanovena kritéria pro spolupráci mezi chůvou, agenturou a zákazníkem.

Důsledně dbáme na povinnost každé chůvy zachovávat naprostou diskrétnost vůči rodině, na citlivé chování v její domácnosti a respekt k jejím přáním a potřebám.

Přejete si najít vlastní chůvu? Zajistíme ji pro Vás

Pokud si přejete chůvu vyplácet samostatně, provedeme individuální výběr dle Vašich přání a požadavků.

Tuto službu objednávají většinou zákazníci, kteří si přejí chůvu na plný úvazek.

V tom případě se platí jednorázový poplatek od poloviny předpokládaného platu chůvy. Přesný poplatek bude stanoven dle Vašich požadavků.

Za chůvu ručíme po dobu 2 měsíců a garantujeme její bezplatnou výměnu. Po celou dobu spolupráce jsme Vám oporou, můžete se nás kdykoliv obrátit, se vším poradíme a konzultujeme s Vámi potřebné.

Ceník chůvy na hlídání

Zajímá vás na kolik přijde teta na hlídání a hlídání dětí obecně? Podívejte se na náš kompletní ceník.

Často kladené otázky v oblasti hlídání dětí

Jak dlouho trvá výběr chůvy?

Zpravidla 5-7 dní, vždy v závislosti na Vašich požadavcích.

Jak se s chůvou seznámíme?

V profilu, který Vám zašleme, si přečtete o vybrané chůvě vše podstatné. Pokud Vás profil osloví, sjednáme seznamovací schůzku s chůvou.

Jak si chůvy prověřujete?

Máme 20 let zkušeností, tedy perfektní „výcvik“ při posuzování kandidátek. A samozřejmě požadujeme veškeré dokumenty každé zájemkyně.

Co všechno můžeme od chůvy požadovat?

Vše co souvisí se zdravým a radostným rozvojem Vašeho dítka. Trénování návyků, podání stravy, hraní, vycházky …

Co když chůva onemocní?

Samozřejmě jsme připraveni zajistit náhradní chůvu. Zpravidla ale rodiče „neznámou chůvu“ na krátký záskok k dítěti nechtějí.

Bydlíte-li v oblasti Praha 1 Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 11, Praha 12, Praha  13, Praha 14, Praha 15, Praha 16, Praha 17 Praha 18, Praha 19, Praha 20, Praha 21, Praha 22 – a hledáte chůvu na hlídání dětí nebo hlídačku zavolejte nám!