AG Slunečnice

O nás

Jsme Agentura slunečnice

Jak jsme založili naši Slunečnici?

Naši agenturu jsme založili jako rodinnou firmu v roce 2002. Od počátku jsme věděli, že na sebe bereme velkou odpovědnost a tento závazek máme pevně zakořeněný dodnes.

Nejsme druhem agentury, která za každou cenu pokrývá každou poptávku a registruje každého zájemce o zaměstnání. Naše chůvy a paní na úklid si vybíráme velmi odpovědně a pečlivě. Pokud nám zájemkyně nesedne jako člověk, jednoduše mezi námi nefunguje sympatie, spolupráci nenavážeme. Odměnou nám je, že naše chůvy v rodinách zůstávají, zkušební úklidy jsou zpravidla „na jedničku“, naši zákazníci si nás mezi sebou doporučují a rodiny se k nám vracejí s dalšími dětmi. Velice si toho vážíme.

Osobní a individuální přístup ke každému je pro nás stále na prvním místě.

Benefity

Žádné platby předem
Chůvu nebo paní na úklid si nejdříve vyzkoušíte.

Odpovědnost

Své chůvy a paní na úklid dobře známe
Osobně garantujeme jejich prověření.

Praxe

Jsme rodinná firma, již 20 let se na nás spoléháte
Jsme diskrétní, pracujeme rychle a jednoduše.

Bezpečí

Naše agentura je pojištěna pro případy nenadálých událostí u zavedené pojišťovny Generali.

Začali jsme jako agentura na hlídání dětí, ale…

Postupně se množily dotazy rodin, zda by nemohla chůva k hlídání jejich ratolestí občas i uklidit. Poptávek bylo nakonec tolik, že jsme se rozhodli naše služby o úklid rozšířit. Protože, jak se snažíme dodržovat, chůva není uklízečka.

Úklid domácnosti se stal hitem

Naši zákazníci začali zjišťovat jak jednoduché a poměrně finančně nenáročné je nechat si prostě jednou týdně řádně uklidit. Pustit starosti s úklidem, který nikoho moc nebaví, z hlavy. Logicky jsme pak začali zajišťovat i služby hospodyně pro opravdu náročnou klientelu, která ráda předá celý chod domácnosti do rukou profesionálky. Jako kompletní servis pak již navázal úklid jednorázový, gruntování, vánoční a sváteční úklidy, mytí oken, čištění čalounění a koberců. Prostě vše, co dotváří spokojený domov.

Logo AG Slunečnice Praha

Příliš nízké ceny? V našem oboru to není nejlepší cesta!

Nepatříme mezi agentury, které lákají své zákazníky na neuvěřitelně nízké ceny za hodinu práce. My totiž víme, že dobrá chůva, hospodyně nebo paní na úklid si cení své práce, zkušeností, odbornosti a vzdělání. A my si jí ceníme také. Nemáme důvěru k lidem, kteří jsou ochotni pracovat za příliš nízkou odměnu. Snažíme se ceny udržet v dobré rovině pro všechny strany.