AG Slunečnice

O nás

Jsme Agentura Slunečnice

Jak jsme založili naši Slunečnici?

Naši agenturu jsme založili jako rodinnou firmu v roce 2002. Od počátku jsme věděli, že na sebe bereme velkou odpovědnost a tento závazek máme pevně zakořeněný dodnes.

Nejsme druhem agentury, která za každou cenu pokrývá každou poptávku a registruje každého zájemce o zaměstnání. Naše chůvy a paní na úklid si vybíráme velmi odpovědně a pečlivě. Pokud nám zájemkyně nesedne jako člověk, jednoduše mezi námi nefunguje sympatie, spolupráci nenavážeme. Odměnou nám je, že naše chůvy v rodinách zůstávají, zkušební úklidy jsou zpravidla „na jedničku“, naši zákazníci si nás mezi sebou doporučují a rodiny se k nám vracejí s dalšími dětmi. Velice si toho vážíme.

Osobní a individuální přístup ke každému je pro nás stále na prvním místě.

Benefity

Žádné platby předem
Chůvu nebo paní na úklid si nejdříve vyzkoušíte.

Odpovědnost

Své chůvy a paní na úklid dobře známe
Osobně garantujeme jejich prověření.

Praxe

Jsme rodinná firma, již 20 let se na nás spoléháte
Jsme diskrétní, pracujeme rychle a jednoduše.

Bezpečí

Naše agentura je pojištěna pro případy nenadálých událostí u zavedené pojišťovny Generali.

Začali jsme jako agentura na hlídání dětí, ale…

Postupně se množily dotazy rodin, zda by nemohla chůva k hlídání jejich ratolestí občas i uklidit. Poptávek bylo nakonec tolik, že jsme se rozhodli naše služby o úklid rozšířit. Protože, jak se snažíme dodržovat, chůva není uklízečka.

Úklid domácnosti se stal hitem

Naši zákazníci začali zjišťovat jak jednoduché a poměrně finančně nenáročné je nechat si prostě jednou týdně řádně uklidit. Pustit starosti s úklidem, který nikoho moc nebaví, z hlavy. Logicky jsme pak začali zajišťovat i služby hospodyně pro opravdu náročnou klientelu, která ráda předá celý chod domácnosti do rukou profesionálky. Jako kompletní servis pak již navázal úklid jednorázový, gruntování, vánoční a sváteční úklidy, mytí oken, čištění čalounění a koberců. Prostě vše, co dotváří spokojený domov.

Logo AG Slunečnice Praha

Příliš nízké ceny? V našem oboru to není nejlepší cesta!

Nepatříme mezi agentury, které lákají své zákazníky na neuvěřitelně nízké ceny za hodinu práce. My totiž víme, že dobrá chůva, hospodyně nebo paní na úklid si cení své práce, zkušeností, odbornosti a vzdělání. A my si jí ceníme také. Nemáme důvěru k lidem, kteří jsou ochotni pracovat za příliš nízkou odměnu. Snažíme se ceny udržet v dobré rovině pro všechny strany.

Reference

Hodnocení nejlépe řeknou naši klienti

realestate italyrealestate italy
12:34 31 May 23
S agenturou spolupracuji několik let jako paní na úklid domácností. Mám velmi dobré zkušenosti po pracovní stránce a vždy dobrý pocit z osobního jednání s touto firmou. Se službami, přístupem agentury a komunikací jsou spokojeni i klienti, které pro agenturu navštěvuji. Mohu jen doporučit.Lenka
Kateřina KaňkovskáKateřina Kaňkovská
16:57 12 Apr 23
Pro agenturu Slunečnice pracuji mnoho let a jsem moc spokojená. Ať už na pozici chůvy/hospodyně, nebo úklid domácností. Vyberu si vždy ze široké nabídky zakázek. Mají perfektní, profesionální a férový přístup jak k zákaznicím, tak ke mne, jako pracovnici. Vždy skvělá komunikace! Ag. Slunečnici mohu jen doporučit! Budete stoprocentně spokojeni!Kateřina Praha
svet psusvet psu
08:05 12 Apr 23
S agenturou Slunečnice spolupracuji již od roku 2007. Jsem velmi spokojená s přístupem ze strany agentury, jednání je vždy příjemné a profesionální co se týče nabídek ke spolupráci. Určitě doporučuji.Hana Drienovská
Hana RůžičkováHana Růžičková
14:35 11 Feb 23
Od prvního kontaktu se Slunečnicí proběhlo všechno rychle a hladce, doporučená paní k plné spokojenosti. Agentuře s manželem děkujeme, naše rodinná situace se uklidnila, už se nehádáme, kdo uklidí:-).Máme perfektně čisto. Jednoznačně doporučujeme!!!!!
Sylvie FischlováSylvie Fischlová
23:02 08 Feb 23
Neumím popsat jak se nám ulevilo, když jsme našli Slunečnici a oni nám do pár dnů zajistili chůvu. Naše původní chůva si zlomila nohu na lyžích a my byli z hodiny na hodinu v totální krizi.Se Slunečnicí to bylo bez problémů, moc příjemné jednání, reagují ihned, vyplníte jim údaje a oni s námi všechno probrali a za 2 dny už jsme poznali Ditu. S dětma si rozuměla už při prvním setkání, i když náš mladší je "mamánek". Dita ví jak na ně. My si dokonce říkáme, že už se nebudeme vracet k naší dřívější chůvě. Protože se Slunečnicí je všechno trošku na jiný úrovni, než když si najdete chůvu na internetu a vlastně nemáte moc jistotu co bude. Takže za nás Slunečnice je garant a doporučujeme!!!! Díky, moc! Sylva
js_loader