AG Slunečnice

Agentura Slunečnice Praha

Úklid domácnosti Praha 5

Toužíte se po náročném dnu vrátit do krásně uklizeného a čistotou vonícího bytu či domu?

Rádi Vaše sny splníme. Naše úklidová firma mezi jejíž hlavní služby patří úklid domu a úklid bytu se této činnosti věnuje více než 20 let.

Profesionálně, odpovědně a s radostí provedeme úklid Vaší domácnosti v rámci Prahy 5.

Zajistíme pro Vás kompletní služby úklidu domácnosti – úklid pravidelný, jednorázový, sváteční, generální, žehlení, mytí oken, a spoustu dalšího.

Benefity

Žádné platby předem.
Chůvu nebo paní na úklid si nejdříve vyzkoušíte.

Odpovědnost

Své chůvy a paní na úklid dobře známe.
Osobně garantujeme jejich prověření.

Praxe

Jsme rodinná firma, již 20 let se na nás spoléháte.
Jsme diskrétní, pracujeme rychle a jednoduše.

Bezpečí

Naše agentura je pojištěna pro případy nenadálých událostí u zavedené pojišťovny Generali.

Co patří mezi nejčastější úkony při běžném úklidu domácnosti?

Pokud to nestačí, zkombinujte si jednou za čas běžný úklid s hloubkovým!

Nezávazná poptávka

Kompletní řešení - úklid vaší domácnosti je právě před vámi. Ozvat se můžete přes

Hospodyně na plný úvazek

Hospodyně na plný úvazek ÚKLID DOMÁCNOSTI PRAHA

Své požadavky můžete krátce vyplnit do nezávazné poptávky na našem webu nebo nám zavolejte na telefon +420 606 913 567. Rádi Vám po prvním kontaktu pošleme náš formulář. Jednoduše a rychle Vás navede na informace, které jsou k zajištění služby úklid domácnosti potřeba.

Pokud nám napíšete své telefonní číslo, rádi Vám zavoláme zpět a probereme s Vámi všechny Vaše požadavky a přání. Rychle a odpovědně pro Vás zajistíme paní na úklid, kterou si v případě zájmu vyzkoušíte.

Dále se můžete podívat

Proč pravidelný úklid dělíme na dva tipy úklidu?

Přizpůsobili jsme se Vašim poptávkám. Víme, že někdy dlouhodobě běžný úklid nestačí. Většinou si objednáváte pravidelný úklid domácnosti podle vybavení a velikosti domácnosti. Pro byty do 100m2 na 3-4 hodiny týdně a více pak pro domy a rozsáhlejší domácnosti.
Předem objednaný čas na pravidelný úklid je pro paní na úklid závazný. Když pak paní na úklid např. cídí troubu, nestihne již doklidit řádně celou domácnost. Což není právě ideální řešení. Proto Vám vycházíme vstříc dělením úklidu na běžný pravidelný úklid a hloubkový úklid.

V čem se hloubkový a běžný úklid domácnosti liší?

Rozdíl mezi těmito dvěma službami je v rozsahu prací a také v ceně za hodinu úklidu. Při hloubkovém úklidu se paní na úklid může třeba celou hodinu věnovat jen koupelně, čistit spáry, odstranit vodní kámen… atd.

Potřebuji dlouhodobě pravidelně běžný úklid nebo hloubkový?

Zpravidla úplně stačí doplňovat jednou za čas pravidelný úklid domácnosti hloubkovým. My doporučujeme se vždy při pravidelném úklidu domácnosti v předstihu domluvit s naší paní na úklid, kdy bude potřeba přidat něco navíc. Funguje to skvěle.

Nemějte obavy, vše si nezávazně vyzkoušíte předem.

Pro Vaše pohodlí je první úklid domácnosti vždy zkušební. Vyzkoušíte si, jestli Vám paní na úklid vyhovuje i jako člověk, a hlavně jestli uklidí podle Vašich představ. Protože i když jsou paní na úklid školené, víme, že každý má přece jen své představy, jak to u něj doma má probíhat.
Pokud je Vám paní na úklid sympatická, skoro všechno je v pořádku a přesto při prvním úklidu najdete malé nedostatky, věřte, že se během 2-3 úklidů zacvičí a vše bude brzy na 100 %.
Neváhejte si i při dlouhodobé spolupráci občas překontrolovat, jestli je stále vše uklizeno podle Vašich představ. Případné nedostatky se svou uklízečkou konzultujte. Vaše spokojenost a krásně uklizený byt či dům je naším společným cílem

Platíte pouze v případě spokojenosti.

Nabízíme Vám možnost zaplatit zkušební úklid až po jeho ukončení. Tedy ve chvíli, kdy si řeknete, že je všechno v pořádku a rádi byste navázali s námi vybranou paní na úklid pravidelnou spolupráci.

Běžný úklid nebo hospodyně. V čem je rozdíl?

Hospodyně se postará o Vaši domácnost kompletně. Většinou dochází denně a je oporou paní domu při všech činnostech. Např. při péči o prádlo – hospodyně připravuje prádlo, pere, suší, žehlí, ukládá ho na místo, dále pečuje o nádobí, nakládá a vyklízí myčku, pečuje o kachlíčky, obklady, může vyřídit pochůzky, nakoupit, čistí terasy, uvařit. Jednoduše postará se o to, abyste Vy nemuseli na chod domácnosti myslet. Rozdíl je i platovém ohodnocení hospodyně, viz náš ceník.

Jak můžete k hladkému průběhu úklidu přispět Vy?

Je dobré domácnost na úklid trochu připravit. Uvolnit úklidové prostory, zpřístupnit povrchy. Mít k dispozici Vaše oblíbené čisticí prostředky a náčiní na úklid.

Často kladené otázky v oblasti úklidu

Jak dlouho trvá zajištění paní na úklid?

Vždy záleží na našem momentálním vytížení. Jsme schopni vyhovět i do druhého dne. Zpravidla si do 5 -7 dnů již vybranou paní na úklid můžete vyzkoušet.

Jak se řešíte, když paní onemocní?

Uděláme vše proto, abychom zajistili odpovídající záskok.

Musíme paní platit, když chceme službu přerušit třeba z důvodu dovolené?

Samozřejmě, že ne. Pouze v případě, že máte paní na plný úvazek, je toto nutné domluvit na počátku spolupráce.

Jak řešíte, když paní na úklid něco poškodí?

Jsme dostatečně pojištěni proti poškození majetku u pojišťovny Generali.

Jak je to s čisticími prostředky?

20 let zkušeností nás naučilo, že si přejete ve svých domácnostech používat své vyzkoušené, oblíbené a ověřené čisticí prostředky. V případě jednorázového úklidu a mytí oken poskytuje vše komplet agentura.

Jak se máme na svůj první úklid domácnosti připravit?

Není potřeba žádná velká příprava. Jednoduše mějte připravené pro paní na úklid své oblíbené čisticí prostředky a náčiní. Také je potřeba dbát na to, aby byl přístupný nábytek a povrchy, aby paní na úklid nemusela při práci například odklízet „hromádky“ oblečení a dětských hraček. Při úklidu by jí to velmi zdržovalo a nemohla by využít všechen čas na to, aby Vaše domácnost zářila čistotou. Pokud si můžete udělat čas a být při prvním úklidu doma „po ruce“, je to jen výhodou. Také okamžitá kontrola úklidu po jeho skončení je pro Vás dobrým impulsem, zda námi vybraná paní na úklid splňuje Vaše požadavky. Pokud nemáte možnost být při prvním úklidu doma, nevadí, paní na úklid stačí ráno vše vysvětlit a ona už si poradí.Ceník pro úklid domácnosti

Zajímá vás na kolik přijde úklid, domu, bytu nebo celé domácnosti? Podívejte se na náš kompletní ceník.

Bydlíte-li v oblasti Praha 1 Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 11, Praha 12, Praha  13, Praha 14, Praha 15, Praha 16, Praha 17 Praha 18, Praha 19, Praha 20, Praha 21, Praha 22 – zavolejte nám!