AG Slunečnice

Úklid domácnosti Praha
Chůva pro děti Praha Kariéra
Úklidový pracovník Praha Kariéra

Kariéra

Hledáte uplatnění a zajímavou pracovní nabídku?

Jsme zavedená rodinná firma. Každé naší pracovnice/ka si vážíme. Pokud se rozhodnete pro spolupráci s námi, jsme Vám vždy oporou. Nabízíme férové platové podmínky a práci v milém, rodinném prostředí. Vy nám děláte dobrou prací u zákazníků dobré jméno a toho si opravdu vážíme.

Benefity

Žádné platby předem.
Chůvu nebo paní na úklid si nejdříve vyzkoušíte.

Odpovědnost

Své chůvy a paní na úklid dobře známe.
Osobně garantujeme jejich prověření.

Praxe

Jsme rodinná firma, již 20 let se na nás spoléháte.
Jsme diskrétní, pracujeme rychle a jednoduše.

Bezpečí

Naše agentura je pojištěna pro případy nenadálých událostí u zavedené pojišťovny Generali.

Nabídka práce

Aktuálně hledáme spolupracovníky/spolupracovnice na pozice

Chůva pro děti
Úklidový pracovník/pracovnice

Chůva pro děti

Co budete dělat

Práci, která Vás baví a pro kterou jste se rozhodla. Nastoupíte do rodiny, kterou jste si vybrala a kde jste absolvovala zkoušku. Předem víte, co se od Vás čeká. Budete hlídat a rozvíjet svěřené dítko. Zajistíte po domluvě s rodiči jeho denní režim, stravování, hraní, rozvoj, trénování hygienických návyků, vycházky, hraní na hřišti a mnoho dalšího, co si s rodinou domluvíte.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Především nadšení pro práci s dětmi. Umět si najít cestu k dítěti podle jeho potřeb a povahy. Přívětivý a přátelský přístup k rodině. Důležitá je orientace ve vývojových fázích dítěte a přizpůsobení všech činností jejich stadiu. Schopnost vymyslet zajímavé činnosti pro dítě v souladu s věkem a kreativní přístup k hlídání. Orientace v první pomoci malým dětem.

Co vám můžeme nabídnout

Pestrou nabídku hlídání dětí v rodinách a odpovídající ohodnocení. Máme perfektně zpracované informace ke každé nabídce. Všechny dodatečné dotazy ihned zodpovíme. Sama si vyberete nabídku podle vlastních možností. Podle lokality, časových možností či požadavků rodiny. Poskytujeme školení v základních úkonech chůvy.

Úklidový pracovník/pracovnice

Co budete dělat

Hezkou práci, pro kterou jste se rozhodla. Běžný nebo hloubkový úklid domácnosti, všechny informace budete vědět předem. Péči o povrchy a podlahy, sociální zařízení, úklid kuchyně, koupelny, ložnice atd. Vše v milém prostředí soukromé domácnosti.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Hlavní je chuť do práce spojená s praxí v úklidu, jednoduše umět pěkně uklidit. Orientace v úklidových prostředcích, velký důraz na výběr prostředků na citlivé povrchy jako je mramor, dřevěné podlahy atp. Umět si práci zorganizovat.

Co vám můžeme nabídnout

Pestrou nabídku úklidů domácností po celé Praze a férové ohodnocení. Sama si vyberete úklid domácnosti, který Vám bude vyhovovat. Úklid si nejdříve vyzkoušíte, pokud jste spokojená, můžete nastoupit k rodině. Vybíráte si místo kam budete dojíždět i časové možnosti. Naše nabídka je perfektně zpracována, všechny infomace Vám poskytneme předem a všechny Vaše dotazy zodpovíme.

Mám zájem pracovat pro AG Slunečnice

  Jak s námi navázat spolupráci?

  • Pokud máte zájem s námi spolupracovat, bydlíte v Praze a máte praxi jako chůva či paní na úklid, vyplňte do formuláře na sebe kontakt a vybraný obor činnosti.
  • Zaregistrujeme Vás v naší databázi, poté Vás v případě vážného zájmu o naši nabídku práce pozveme na osobní pohovor a registraci.
  • Po absolvování pohovoru a předložení požadovaných dokumentů (čistý výpis z TR, OP, CV, případně reference…) Vám sjednáme seznamovací schůzku s rodinou či zkušební úklid.
  • Pokud budete spokojena, setkání s rodinou bude odpovídat tomu, co od práce očekáváte, můžete nastoupit do vybrané rodiny.
  • Vše probíhá rychle a od prvního kontaktu můžete již během pár dnů pracovat ve vybrané rodině.
  • Tento formulář je pouze orientační, slouží jako základ pro počátek naší spolupráce.