AG Slunečnice

Spolupráce s chůvou díl 1.

Snažíme se Vás průběžně seznamovat se všemi možnými situacemi tak, abyste se dobře orientovali ve spolupráci se svou chůvou. Ať už dlouhodobě nebo když teprve Vaše chůva začíná dítko či dítka hlídat.

Z chůvy se stala naše kamarádka…

Ano, stává se to, ale úplně ta pravá cesta, kam by měl vztah s chůvou směřovat to není. Chůva je člověk, který má rád Vaše děti, tráví s nimi spoustu času, učí je novým věcem, hrají si spolu, jsou bezva tým. Nicméně stále je to osoba, která pro Vás pracuje a je za to placena. I když to dělá od srdce, stále je to její práce a vztah zákazník chůva by měl zůstat spíše na té profesionální úrovni. Lépe se Vám řeší nastalé situace. Komunikace s chůvou tak pro Vás vždycky bude snadnější.

Máte svou chůvu rádi, ale poslední dobou „něco nesedí“?

Někdy se stane, že se Váš bezvadný vztah chůvou jaksi zadrhne. Všechno klape, ráno a odpoledne si předáte děti, prohodíte pár slov a jede se dál. Ale ten pocit Vám nejde z hlavy. Je Vám to povědomé?

Pak Vám Vaše chůva neplánovaně odřekne hlídání, Vám se úplně nabourá program, a navíc máte pocit, že komunikace s chůvou byla nějaká jiná. A problém je na světě.

Tato situace je naštěstí spíše výjimkou, ale když už nastane, jak se tomu vyhnout? Je dobré se s chůvou občas zastavit a při předávání dětí se krátce optat, jak se jí daří, jaké má plány, prostě takový ten normální rozhovor. Někdy naznačí, že se u chůvy něco zásadního změnilo, že už třeba nemůže v hlídání pokračovat, ale váhala, kdy to oznámit, protože se o Vaše děti stará ráda a samozřejmě nechce působit komplikace.

Nezávazná poptávka

Kompletní řešení - hlídání dětí je právě před vámi. Ozvat se můžete přes

O autorovi

Jsme agentura Slunečnice

Naši agenturu jsme založili jako rodinnou firmu v roce 2002. Od počátku jsme věděli, že na sebe bereme velkou odpovědnost a tento závazek máme pevně zakořeněný dodnes.

Logo AG Slunečnice Praha

Další podobné články