AG Slunečnice

Ušetřit si starosti a čas s úklidem? To přece stojí za to!

Generální úklid bytu Praha AG Slunečnice (1)

Kolik času ušetřím?

Domníváte se, že když si objednáte paní na úklid, tolik času tím zase neušetříte? Pár hodin úklidu, co to je? Pojďme se na situaci podívat blíže.

Stále více Vás, našich zákazníků, pracuje alespoň na částečný homeoffice. Přiznejme si, že pokaždé, když projdete domem či bytem mrknete tam do kouta, tam na komodu a je to tady… je to potřeba utřít, omýt, protože za pár dní to bude ještě horší. Potřeba něco uklidit je tady vlastně stále přítomna.

Znáte to

Nebo když ráno spěcháte do práce, vidíte, že už se v koutě chodby a na věšáku už se zase hromadí prach. Kdy já to jenom udělám?

Když to ještě pár dnů nechám, tak potom úklidem domácnosti strávím o hodinu navíc… a tak pořád dokola.

Ušetřit si tyto starosti opravdu stojí za to. Ano, úplně pusťte úklid z hlavy. Protože, až budete mít svojí paní na úklid, která jednou týdně důkladně uklidí, nemusíte už plánovat, kdy se na úklid vrhnete Vy. No tak je na komodě trocha prachu, vždyť za 2 dny je tu paní na úklid a zase bude všechno v pořádku. Víme velice dobře, že když paní na úklid jednou týdně důkladně uklidí, pár dnů to je všude vidět. A když se pak opět objeví trocha prachu, do dalšího úklidu už většinou zbývá jenom chvilička.

Vy úklidem vůbec nemusíte ztrácet čas

Po svém bytě se můžete procházet s hlavou plnou svých plánů, které s úklidem domácnosti vůbec nesouvisí. Finanční investice do úklidu nebývá významnou položkou v rozpočtu, ale celé rodině významně ulehčí a hlavně ušetří spoustu času!

Nezávazná poptávka

Kompletní řešení úklid vaší domácnosti je právě před vámi. Ozvat se můžete přes

O autorovi

Jsme Agentura slunečnice

Naši agenturu jsme založili jako rodinnou firmu v roce 2002. Od počátku jsme věděli, že na sebe bereme velkou odpovědnost a tento závazek máme pevně zakořeněný dodnes.

Logo AG Slunečnice Praha

Další podobné články